Zespol

Dyrektor

Ing. Kevin Pajestka

Ing. Kevin Pajestka

- Założyciel i Dyrektor Generalny, Rozwój

+43 699 122 99 300 k.pajestka@tec-innovation.com

Mag. Markus Raffer

Mag. Markus Raffer

- Dyrektor Generalny, Biznes i marketing

+43 664 517 66 69 m.raffer@tec-innovation.com

Rozwój Wewnętrzny

DI Alexander Sascha Rohrbach

DI Alexander Sascha Rohrbach

- rozwój sprzętu

s.rohrbach@tec-innovation.com

Christopher Schwarz, MSc.

Christopher Schwarz, MSc.

- Rozwój oprogramowania

s.rohrbach@tec-innovation.com

Hannes Hörmayer

Hannes Hörmayer

- Rozwój sprzętu - Asystent

h.hoermayer@tec-innovation.com

Matthias Moser

Matthias Moser

- Adnotacja obrazów

m.moser@tec-innovation.com

Sekretarz wykonawczy

Tamara Engl

Tamara Engl

- Pielęgnacja osób niewidomych i organizacja

t.engl@tec-innovation.com

Web and EDP

Ing. Manuel Himmler

Ing. Manuel Himmler

- Web and EDP Support

manuel.himmler@gmail.com